Kupat x-länksarmband i 18K guld. Det är 18 cm långt, 5,7 mm brett och väger 5,2g. Karbinhake. Stämplat KFS (Svedbom & Co), 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20240418.A16730 |
Utropspris | 2 900 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:26:00 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |